KONST / Litografier / Färglitografi 14632059
nr 1463 2059
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 276/375, kroginteriör. Färglitografi. Bladets mått: 45x30cm, yttermått inklusive ram: 65x48cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:25:26
25/4 20:20:26
25 apr